Framar.bg 0
0
Е-аптека Промоции
Здравна библиотека
Здравни проблеми Медицинска енциклопедия Заболявания Симптоми и признаци Алтернативна медицина Анатомия Медицински изследвания Лечения Физиология Патология Ботаника Микробиология Фармакологични групи Медицински журнал Взаимодействия История на медицината и фармацията Здравето А-Я
Диагностик
Здравна помощ
Здравен справочник Специалисти Здравни заведения Аптеки Институции и организации Образование Спорт и туризъм Клинични пътеки Нормативни актове Бизнес Социални грижи Форум Консултации
Здравна медия
Здравни новини Любопитно Интервюта Видео Презентации Научни публикации Анкети Бъди активен Кампании
Здраве и начин на живот
Хранене Хранене при... Рецепти Диети Групи храни и ястия Съставки Е-тата в храните Спорт Съвети Психология Лайфстайл Интерактивни
За нас
За Фрамар За реклама Статистика Общи условия Екип Кариера Адреси на аптеки Фрамар Блог Важно Автори Програма за лоялни клиенти Промоционална брошура
Контакти
Назад | Начало Лайфстайл Интимно Любов и секс 17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част)

17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част)

от 04 май 2016г., обновено на 15 май 2019г.
17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част) - изображение
  • Инфо
  • Продукти
  • Коментари
  • Свързаност
Инфо
Инфо
Продукти
Коментари
Свързаност

Замисляйки се над това, сексът сам по себе си е доста странен акт. Не мислите ли? Да, той също е приятен, естествен и е чудесен начин да се свържем с друго човешко същество, но това не ни пречи да разсъждаваме от време на време как въобще е възникнал? Да, странен е, а фактите за секса по-долу са още по-странни и веднъж научите ли за тях, те просто няма да могат да излязат от главата ви.

1. В романа на Джон Портман "История на греха" става известно, че ацтеките забранявали на девиците яденето на авокадо, защото вярвали, че плодовете притежават сексуална мощ.

2. Д-р по акушерство и гинекология Еден Фромберг разкрива, че високите токчета могат да повлияят на способността на жената да изпитва оргазъм, особено след като много марки обувки проектират токовете така, че те създават стойка, в която арката на таза на жената имитира тази по време на оргазъм. Така токовете повлияват на тазовото дъно на тялото, което го прави неспособно да се огъва по-нататък по време на секс.

3. Женският оргазъм може би действително е проектиран за предизвикване на бременност. Регистрираната медицинска сестра Ейми Отис обяснява: "Теориите предполагат, че мускулните контракции, свързани с оргазма, дърпат сперматозоидите от влагалището към шийката на матката, където те са в по-добра позиция за достигне до яйцеклетката."

4. В книгата си "Египетската медицина" Карол Рийвс пише, че крокодилската тор се е използвала като примитивен контрацептив в древен Египет.

5. През 2010 г. проучване, проведено в Обединеното кралство, установява, че една трета от възрастното население е претърпявало наранявания, свързани със секса. Примерите включват разтегнати мускули, ранен гръб и протривания на колената.

6. Проучване от 2013 г. установява, че един от всеки пет души измежду 2000 възрастни между 18 между 34 използват смартфоните си по време на секс.

7. Пенисите са имали бодли, но вече нямат, защото мъжете са загубили ДНК кода, който е бил отговорен за това.

8. Педагогът по сексуалното здраве д-р Деби Хербеник пише, че процесът, известен като "вагинална палатка" позволява на влагалището да достигне до 5-6 см в дължина, когато жената е възбудена.

СТАТИЯТА ПРОДЪЛЖАВА ТУК >>>

Източник: hellogiggles.com

Още по темата:
  • Интересни факти за Розетския камък, които не сте чували досега Интересни факти за Розетския камък, които не сте чували досега
  • 160 любопитни научни факта за почти всичко, които научихме от Discovernator 160 любопитни научни факта за почти всичко, които научихме от Discovernator
  • 33 интересни факта за Коледа - част 2 33 интересни факта за Коледа - част 2
  • 15 интересни факта за прилепите, които никога не сте чували преди! (1 част) 15 интересни факта за прилепите, които никога не сте чували преди! (1 част)
5.0/5 1 оценка

Продукти свързани със СТАТИЯТА

500 ФАКТА ЗА СВЕТА ОКОЛО НАС - СИЕЛА
16.00лв. / 8.18 €

500 ФАКТА ЗА СВЕТА ОКОЛО НАС - СИЕЛА

ХИЛЯДА ФАКТА ЗА ДИНОЗАВРИТЕ - ЕГМОНТ
16.90лв. / 8.64 €

ХИЛЯДА ФАКТА ЗА ДИНОЗАВРИТЕ - ЕГМОНТ

ПРЕЗЕРВАТИВИ ВИТАЛИС СЕНСЕЙШЪН * 3
4.50лв. / 2.30 €

ПРЕЗЕРВАТИВИ ВИТАЛИС СЕНСЕЙШЪН * 3

БЪЛГЕРИЪН ТРИБУЛУС саше * 30 ВЕМОХЕРБ
65.60лв. / 33.54 €

БЪЛГЕРИЪН ТРИБУЛУС саше * 30 ВЕМОХЕРБ

БИОХЕРБА КАТУАБА КОРА капсули 450 мг * 60
12.42лв. / 6.35 €

БИОХЕРБА КАТУАБА КОРА капсули 450 мг * 60

ОРДЖИ СЕКСИ ВАЙБ ВИБРОГЕЛ 15 мл
39.00лв. / 19.94 €

ОРДЖИ СЕКСИ ВАЙБ ВИБРОГЕЛ 15 мл

Коментари към 17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част)

От сайта
Напиши коментар 0 коментара
  1. Коментирайте 17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част)
    www.framar.bg 
    на 18 December 2025 в 01:38
    Коментирайте "17 странни сексуални факта, които веднъж научени, просто не могат да бъдат отучени (1 част)"

СТАТИЯТА е свързана към

  • Интимно
  • Любов и секс
  • Склонен ли сте към изневяра - психологически тест за мъже и жени
  • Нещата, които никой не казва за секса след 60-годишна възраст
  • Йони масаж и вагинален оргазъм - древна тантра практика
  • Сълзи след секс - защо?
  • Сексуални проблеми
  • Полов акт при жената
  • Полов акт при мъжа
  • Когато пенисът му е прекалено голям
  • Най-добрите пози за женски оргазъм
  • Кои билки ще ни помогнат при намалено либидо
googletag.pubads().definePassback('/21812339056/Baner300600', [300, 600]).display();
Най-новите публикации
Епидемия в Куба - расте броят на заразените с комбинация от няколко вирусаЕпидемия в Куба - расте броят на заразените с комбинация от няколко вируса

Епидемия в Куба - расте броят на заразените с комбинация от няколко вируса

от 17 дек 2025г.Прочети повече
Сърдечносъдовите заболявания са водеща причина за смърт и инвалидност в ЕССърдечносъдовите заболявания са водеща причина за смърт и инвалидност в ЕС

Сърдечносъдовите заболявания са водеща причина за смърт и инвалидност в ЕС

от 17 дек 2025г.Прочети повече
Билки и билкови рецепти при ларингитБилки и билкови рецепти при ларингит

Билки и билкови рецепти при ларингит

от 17 дек 2025г.Прочети повече

НАЙ-НОВОТО ВЪВ ФОРУМА

Да си поговорим честно за ПМС, хормоните и "онези дни"...

преди 7 дни, 12 часа и 38 мин.

Биомаркерите са ключът към правилното лечение на рака на белия дроб

преди 47 дни, 14 часа и 35 мин.
Всички

АНКЕТА

Ще гласувате ли на предсрочните парламентарни избори?

Виж резултатите

Е-АПТЕКА ПОСЛЕДНО ОБНОВЕНИ

КОЛАГЕНОВ ПРОТЕИНОВ БАР КОКОС 50 г * 12 RICE UP!

ПРОТЕИНОВ БАР ДИЛАЙТ БИСКВИТА И КРЕМ 60 г * 12 FITSPO

КОЛАГЕНОВ ПРОТЕИНОВ БАР ТОФИ КАРАМЕЛ 50 г * 12 RICE UP!

СКОТИШ ФАЙН ТРЪН/ПИПЕР КР.ЛИЦЕ 100мл НОВ

БЕТЪР Ю ОРАЛЕН СПРЕЙ ЗА КОСА, КОЖА И НОКТИ 15 мл

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

НЕПТУН СРЕБЪРНА ВОДА 10 мг / 1 л 100 мл

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 дек 2025г. в 16:56:14

НЕПТУН СРЕБЪРНА ВОДА 10 мг / 1 л 100 мл

Коментар на: Георгиев от 17 дек 2025г. в 15:59:53

СИНДЖАРДИ таблетки 5 мг / 850 мг * 60

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 дек 2025г. в 14:19:43

ЯСМИН 0,03 mg / 3 mg филмирани таблетки * 21

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 дек 2025г. в 14:12:23

ФАМОТИДИН таблетки 20 мг * 20 АЛКАЛОИД

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 дек 2025г. в 14:11:51
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.
Данни на Фрамар ООД:
  • Фрамар ООД, ЕИК: 123732525, Стара Загора, ул. Петър Парчевич № 26, телефон: 0875 / 322 000, e-mail: office@framar.bg
  • За контакт
  • Borika
  • MasterCard
  • mastercard securecode
  • Visa
  • verified by visa
Информация:
  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за използване на бисквитки
  • Право на отказ от договора
  • Рекламации
  • Доставка
  • Плащания
  • Отстъпки за регистрирани клиенти
  • Промоции и безплатна доставка
  • Често задавани въпроси
  • Карта на сайта
  • При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
  • Български Фармацевтичен съюз
  • Изпълнителна агенция по лекарствата
  • Комисия за защита на потребителите
  • Министерство на здравеопазването
БДА NextGenerationEU DMCA.com Protection Status
© 2007 - 2025 Аптеки Фрамар. Всички права запазени! Framar.bg във Facebook
Изработка на уеб сайт от Valival